ZAMKNIJ

Przekaż dzieciom 1% podatku!

2 marca 2020 autor: eklosin

Jak można przekazać 1% do Fundacji?

W odpowiednich rubrykach zeznania podatkowego należy wpisać nazwę i numer KRS Fundacji. Wpisujemy zatem: „Ogólnopolski Operator Oświaty” oraz numer KRS 0000044866.
Jako cel szczegółowy należy wpisać nazwę Placówki, do której uczęszcza Twoje dziecko, np. „Galileo”.

Fundacja za pomocą przekazanych środków stara się systematycznie poprawiać zaplecze materialne placówek. Każdego roku doposażamy nasze przedszkola i szkoły w nowoczesne pomoce dydaktyczne, zabawki czy meble. Pieniądze zebrane z tzw. 1% zasilają także przedsięwzięcia oraz inicjatywy, na które dotychczas nie znaleziono finansowania z innych dostępnych źródeł.

baner-na-www-1024x744