ZAMKNIJ

Informacja w sprawie uruchomienia przedszkoli od 6 maja 2020

6 maja 2020 autor: Przedszkole Galileo

04 maj 2020

W sprawie możliwości uruchomienia przedszkoli prowadzonych przez Fundację od dnia 6 maja 2020r.

Szanowni Państwo, Nauczyciele, Rodzice,

Informujemy, że ze względu na brak możliwości bezpiecznego i odpowiedzialnego otwarcia naszych przedszkoli od dnia 6 maja 2020 – pozostają one zamknięte.

Nasze przedszkola, stanowiąc uzupełnienie sieci placówek publicznych w danej miejscowości, będą dostosowywały termin otwarcia do przedszkoli samorządowych. Kryterium podstawowym jest dla nas w tej kwestii uznany obiektywnie stopień gotowości i bezpieczeństwa sanitarnego panujący w danym regionie.

Proces przygotowania zarówno od strony technicznej jak i organizacyjnej rozpoczęliśmy niezwłocznie i mierzymy się obecnie z organizacją opublikowanych wytycznych sanitarnych, tak by w chwili uznania otwarcia za bezpieczne, nasze przedszkola mogły przyjąć dzieci. O tej możliwości będziemy Państwa niezwłocznie informować.

z poważaniem,
Zarząd Fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty