Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   AKCEPTUJĘ

Katarzyna Zabierowska

16 maja 2021
logo placówki

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie (Wydziału Malarstwa Sztalugowego) oraz Uniwersytetu Wrocławskiego (Studiów Kwalifikacyjnych dla Nauczycieli Przedszkoli). Ukończyłam liczne kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe, a zdobywanie wiedzy i rozwijanie horyzontów w tym zakresie są moją pasją.

Moja przygoda z pedagogiką rozpoczęła się na studiach gdzie miałam możliwość podjęcia pierwszej pracy jako nauczyciel. Fascynacja nieskończonym potencjałem dzieci trwa do dnia dzisiejszego i przekłada się na moją codzienną pracę, w której kładę nacisk na indywidualne podejście do każdego podopiecznego, wykorzystywanie jego osobistych zainteresowań do dalszego rozwoju i dostosowywanie swojej pracy do jego indywidualnych możliwości. Fundamentem w mojej pracy pedagogicznej jest stwarzanie dzieciom poczucia bezpieczeństwa będącego punktem wyjścia do dalszych wspólnych działań. W pracy najbliższa mi jest aktywizacja młodych ludzi, arteterapia oraz oddziaływania poprzez sztukę.

Posiadam wieloletnią praktykę w pracy z dziećmi i młodzieżą a obcowanie z nimi przynosi mi wiele radości i jest przygodą w odkrywaniu bezkresu ich możliwości.